Microsoft Academy

MikroTik

IQRF

Cisco

ECDL

IBM

Hlavní menu

Dny otevřených dveří 2018 - 2019

Vážení přátelé,

dovolte, abychom vás srdečně pozvali na návštěvu naší školy. Přijďte se seznámit se špičkovou podobou výuky It technologií a počítačové grafiky.

  • Hlavní DOD se uskuteční ve čtvrtek 29. listopadu 2018 / 8,00 - 17,00hod /, tedy  po burzách oborů, které proběhnou v Třinci a F-M
  • Doprovodný DOD proběhne ve čtvrtek 10. ledna 2019 / 13,00 - 17,00hod /
  • Váš DOD *

* Pokud si budete chtít udělat "svůj DOD - konzultace k volbě střední školy ", stačí pouze kontaktovat ředitele školy a domluvit si   termín a čas /prosinec-únor i v odpoledních hodinách/ - 777900010, reditel@ssinfotech.cz

Vzhledem k tomu, že ředitel SŠINFOTECH působil mnoho let jako výkonný manažér pro oblast volby povolání a přijímacího řízení na velké státní střední škole FM pro obory maturitní i učební, může vám toto setkání velmi významně usnadnit orientaci v tak složitém procesu, jako je volba střední školy.

Během konzultace se výhradně na základě vašeho zájmu můžete také dozvědět vše potřebné, co je spojeno nejen s SŠINFOTECH, studiem, charakteristikou maturitních oborů a pochopitelně hlavně s podmínkami přijetí ke studiu.

Dozvíte se také vše podstatné o nadstandardních IT programech, motivačním stipendiu, vybavení školy.

V rámci konzultace si můžete prohlédnout školu jako celek, ale především se seznámit se specializovanými pracovišti a učebnami.

Dle vašeho zájmu budou pro vás připraveny i modelové příjímací testy z JČ  a M  a zájemci si také mohou vyzkoušet jednoduché testy základních znalostí z oblasti informatiky

Pokud si zvolite individuální formu návštěvy, průvodcem vám bude vždy ředitel školy, případně dle zájmu i specialisté z řad pedagogů.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Poslední změna:
Přihlásit se:
Zapomenuté heslo?
PIXIO | Internetová agentura Zavřít