Microsoft AcademyMicrosoft Academy logo

MikroTikMIKROTIK logo

IQRF

IQRF logo

Adobe Illustrator logo

Adobe Photoshop logo

Adobe InDesign logo

Autodesk logo

CiscoCisco logo

ECDLECDL logo

IBMIBM logo

CINEMA logo

COREL logo

Informační servis

Jazyk-poznáv. plenér Litva

Milí rodiče,

Pro velký úspěch v minulém školním roce jedeme i v příštím školním roce 2020-2021 s našimi studenty na jazykový a poznávací plenér do Litvy. Děkujem všem, kteří již zájezd zaplatili a chtěli bychom vám ostatním připomenout, že se blíží 21.2. - termín odevzdání závazných přihlášek na zahraniční jazykový plenér v malebném penzionu v přístavu Klaipeda u moře v Litvě 6.-12.9. 2020.

Součástí zájezdu jsou kromě výuky digitální fotografie a kresby i výlety a pamětihodnosti krásné a neprobádané Litvy. Studenti se tam domluví rusky i anglicky a máme připraven poznávací program (Hrad Trakai na jezeře, Muzeum jantaru, Delfinárium, Muzeum lodí, apd.) Počasí v první polovině září bývá v Litvě ještě velmi dobré, přestože je to trochu severněji Pokud vám váš syn/dcera zapomněl o zájezdu říct, máte v příloze Závaznou přihlášku s bližšími informacemi.

Vyšli jsme vám vstříct a cenu zájezdu 5000 kč jsme rozdělili na DVĚ SPLÁTKY (1. splátka do 21.2. se závaznou přihláškou a 2. splátka do 17.4 2020).Ve vyjímečných případech můžeme po domluvě rozdělit cenu na více splátek.

Pro studenty grafiky je plenér součástí výuky, proto účast důrazně doporučujeme, studenti ostatních oborů se mohou zúčastnit z jazykových a poznávacích důvodů, zejména studenti ruského jazyka. Účast neruštinářů můžeme zvážit podle naplněnosti zájezdu po termínu odevzdání závazných přihlášek 21 2., můžete se zatím ozvat emailem jako náhradníci.

Mnoho studentů projevilo předběžný zájem a máme již objednáno ubytování a dopravu autobusem, proto reagujte, prosím a potvrďte jejich účast JIŽ NYNÍ na email Mgr Miroslavy Sabovčikové. Uveďte, prosím jméno a třídu vašeho syna/dcery.

mirka.sabovcikova@gmail.com

Neváhejte kontaktovat p uč Sabovčikovou s jakýmkoli dotazem, týkajícím se tohoto zájezdu na její emailovou adresu.

Děkujeme, že umožníte vaší dceři/synovi prožít neopakovatelné zážitky u moře s partou spolužáků pod naším pedagogickým dozorem, těšíme se na vaši okamžitou odezvu! J

Hezký den přeje,

M. Sabovčiková a J. Řehák.Zpět
Poslední změna:
Galerie Ze života školy Rozvrh hodin Rozvrh vyučování
Přihlásit se:
Zapomenuté heslo?
PIXIO | Internetová agentura Zavřít