Microsoft AcademyMicrosoft Academy logo

MikroTikMIKROTIK logo

IQRF

IQRF logo

Adobe Illustrator logo

Adobe Photoshop logo

Adobe InDesign logo

Autodesk logo

CiscoCisco logo

ECDLECDL logo

IBMIBM logo

CINEMA logo

COREL logo

Informační servis

Program na - prosinec 2021:

Vážení přátelé,

na základě včerejších protichůdných prohlášení našich „aktuálně školských představitelů“, po kterých se rozhořela diskuse na veřejnosti o neprodložení - prodložení vánočních prázdnin, ale i debata a dotazy mezi některými z rodičů i studentů školy, jsem se rozhodnul vám všem zainteresovaným nastínit naše programové plány na zbylou část prosince, tedy předvánoční období.

Program na pracovní /školní/ dny - prosinec/2021:

Pokud nám vláda, z moci úřední nenařídí, jaký bude předvánoční program na školách /prázdniny/ a nechá ŘŠ svobodně a svébytně rozhodnout, tak je to jen na nich, zdali se tohoto rozhodnutí nebojí a učiní ho, anebo již nyní sdělí, že 17. 12. je posledním školním dnem tohoto kalendářního roku. Měli byste a určitě si to zasloužíte,  znát v předstihu náš plán/y. Zde je máte.

Náš plánovaný program?

6. - 17. 12. 2021 běžná výuka dle RH a plánu

20. - 22. 12. 2021→ pokud nebudou nařízeny od so-18. 12. vánoční prázdniny, a rozhodnutí bude na ŘŠ, můžu všechny rodiče a studenty ubezpečit, že naše činnost bude následující: Po 20.12. ... klasická výuka s vánočním překvapením pro studenty, ÚT 21.12. ... zajištěno vánoční bruslení ve sportovní hale Polárka 8,30-10,00 /formu akce budeme konzultovat s provozovatelem a hygienou/ a St 22.12. ... tradiční vánoční ředitelské volno pro všechny studenty školy.

V případě nařízených prodloužených prázdnin? Ihned po oznámení našich „dvou ministrů“ sdělím studentům, rodičům i kolegům k tomuto vládnímu rozhodnutí opatření, včetně programu.

Objektivně ale také sděluji, že může nastat i situace /zatím reálně nehrozí/, že budeme muset náš program do Vánoc upravit z důvodu citelné nemocnosti studentů a hlavně učitelů. U studentů je situace aktuálně v pořádku, ale u učitelů je to poněkud horší. Pokud by taková situace hypoteticky nastala, jsme připraveni na ni operativně reagovat a vás rychle informovat prostřednictvím našich komunikačních cest, jak by to se školní činností vypadalo. Nepřejeme si to a nepředpokládáme to....ale nyní nikdy nevíte??

Chceme, ať jste nezávisle na okolních spekulacích informováni o našem smýšlení, programových cestách a prioritách. To je, jak věřím, zásadní, jak pro naši vzájemnou důvěru, tak i pro vzájemný respekt a další spolupráci.

Jsem si vědom, že nemusíte mít pochopitelně na věc stejný názor, což plně respektuji. V tom případě není lepší rady /míněno v dobrém/, jak v „rámci zákona“ uzpůsobit váš osobní program tak, jak to mnohdy malá část studentů činí i v běžné situaci. Je to vždy na vašem smýšlení, názoru, odpovědnosti, přesvědčení, ale někdy i na aktuální životní situaci.

S úctou, pokorou a přáním pevného zdraví a pohody....

Mgr. Radan Nachmilner - ředitel SŠINFOTECH


"Zdravotně - hygienická" situace školy - průběžné info // 2.12.2021 //10:47

aktuální informace - k datu 2.12. je menší část /11studentů z 31 třídy PG4/ v karanténě, zbytek má prezenční výuku, žádná další třída v karanténě není

  • aktuální informace o celkové absenci studentů školy k 2. prosinci 2021 - 81,5 % žáku je ve škole.... necelých  19% studentů je nepřítomno.... situace prozatím velmi příznivá
  • učitelé z 29 učitelů // ve stavu nemocných 4 kantoři...........situace spíše nedobrá


Zpět
Poslední změna:
Galerie Ze života školy Rozvrh hodin Rozvrh vyučování
Přihlásit se:
Zapomenuté heslo?
PIXIO | Internetová agentura Zavřít