Microsoft AcademyMicrosoft Academy logo

MikroTikMIKROTIK logo

IQRF

IQRF logo

Adobe Illustrator logo

Adobe Photoshop logo

Adobe InDesign logo

Autodesk logo

CiscoCisco logo

ECDLECDL logo

IBMIBM logo

CINEMA logo

COREL logo

Informační servis

Výzva Policie ČR - Kyberkriminalita

KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

kancelář ředitele krajského ředitelství oddělení prevence

Územní odbor Frýdek – Místek Krajského ředitelství Policie Moravskoslezského kraje si Vás dovoluje touto cestou oslovit s žádostí o zveřejnění důležitých informací, které se týkají podvodného jednání v oblasti kyberkriminality, ve které je v současné době zaznamenáván obrovský nárůst případů. Kriminalisté řeší případy podvodů založených na principech manipulace lidí za účelem provedení určité akce nebo získání informace s milionovými škodami. Více informací související s tímto typem trestné činnosti jsou obsaženy v příloze.
Policisté v této oblasti mimo jiné věnují velkou pozornost preventivním aktivitám, aby se tyto informace dostaly k nejvíce občanům a ti se následně nestávali dalšími podvedenými. Největší dosah informovanosti však zajišťuje spolupráce s médii a bankovními ústavy.
Proto také Vás touto cestou žádáme, abyste přispěli k osvětě, informovanosti rodičů žáků Vaší školy, školky o nových trendech manipulativního chování pachatelů trestné činnosti v oblasti falešných investic, podvodech přes inzerát, falešných bankéřů. Tímto byli nápomocni k zamezení dalšímu páchání trestné činnosti.
Proto si Vás dovoluji požádat o zveřejnění podstatných informací na internetových stránkách, sociálních sítích Vaší školy. Jsem si vědoma, že informace obsažené v příloze jsou rozsáhlé, proto lze využít třeba jen foto letáku obsažené v příloze a internetový odkaz na stránky Policie ČR uvedeny na konci článku.
Děkuji a přeji krásný den.
nprap. Bc. Vladimíra Faferková vrchní inspektor
Špálova 820/3 702 00 Moravská Ostrava a PřívozZpět
Poslední změna:
Přihlásit se:
Zapomenuté heslo?
PIXIO | Internetová agentura Zavřít