Microsoft AcademyMicrosoft Academy logo

MikroTikMIKROTIK logo

IQRF

IQRF logo

Adobe Illustrator logo

Adobe Photoshop logo

Adobe InDesign logo

Autodesk logo

CiscoCisco logo

ECDLECDL logo

IBMIBM logo

CINEMA logo

COREL logo

Oficiální stránky Střední školy informačních technologií

Vážení přátelé, vítáme Vás na stránkách naší školy.  SŠINFOTECH se řadí mezi středně velké, prestižní vzdělávací instituce regionu, s pevným postavením v síti středních škol. SŠINFOTECH je licenčním vzdělávacím zařízením síťové academie Cisco, akademie Microsoft, IBM akademic, MicroTik a ECDL. Škola je držitelem mnoha významných titulů, ocenění, certifikátu a licencí. Jsme prokazatelně školou s nejvyšší mírou uplatitelnosti absolventů na trhu práce. Při vstupu do reálného života získáte studiem na SŠINFOTECH pracovní i finanční náskok před vašimi vrstevníky. Žádný jiný obor vám v dnešní době neposkytne tak velkou šanci si řídit svůj osud dle vašich představ, osamostatnit se a určovat si svůj život nezávisle na jiných. Přemýšlejte. To je jasná vize vás, dnešní mládeže.

                                               zde                               přijímací řízení, přijímací zkoušky / od A do Z
         
 

Čekají na vás klientský přístup a pohodové školní klima a prestižní IT obory, které vám přinesou prosperitu a nezávislost.

Detailní popis maturitních oborů      počítačové sítě           programování-internet věcí            počítačová grafika

a cesta k nim  =  podmínky přijetí

 

 

 

Poslední změna:
Galerie Ze života školy Rozvrh hodin Rozvrh vyučování
Přihlásit se:
Zapomenuté heslo?
PIXIO | Internetová agentura Zavřít