Microsoft AcademyMicrosoft Academy logo

MikroTikMIKROTIK logo

IQRF

IQRF logo

Adobe Illustrator logo

Adobe Photoshop logo

Adobe InDesign logo

Autodesk logo

CiscoCisco logo

ECDLECDL logo

IBMIBM logo

CINEMA logo

COREL logo

Tvorba webových stránek A - Z

Naše nabídka zahrnuje tvorbu nevšedních a originálních webových prezentací, které Vám pomohou k úspěšné propagaci Vašich produktů a služeb. Ve vodách internetu nejsme žádní nováčci a poskytujeme své služby v oblasti internetových řešení již více než 9 let.

Klademe důraz na komunikaci s klientem, který je pro nás důležitým partnerem. Snažíme se klientům nejen vyhovět, ale také poradit a pomoci prosadit se v litém konkurenčním boji. Důkazem naší profesionality je dlouhá řada spokojených zákazníků, kteří využili naše služby.

Vytváříme nejen kreativní a nápadité firemní prezentace a internetové projekty postavené na redakčním systému s vlastní správou obsahu, ale nabízíme také veškeré reklamní, grafické a fotografické služby. Samozřejmostí je pro nás tvorba logotypů, které Vás snadno dostanou do širokého povědomí klientů. Naši grafici preferují čistou a vkusnou grafiku a tvoří moderní grafické návrhy.

Tvorba internetových stránek je pro nás vždy výzvou, ať už se jedná o jednoduchou firemní prezentaci, nebo rozsáhlý internetový projekt postavený na redakčním systému na míru, díky kterému bude správa obsahu webu hračkou.

Chcete-li ve světě obchodu uspět, musíte být vždy o krok napřed před konkurencí. Využijte náš komplexní SEO servis a dejte o sobě vědět všem potencionálním klientům. Naše SEO optimalizace dostane z Vašeho webu maximum.

Na denním pořádku je pro nás rovněž tvorba fotografie a to jak pro reklamní, tak pro osobní využití. Pokud potřebujete krásné fotografie, neváhejte využít našich služeb. Naši fotografové disponují pořádným „nářadím“ a fotí profesionální zrcadlovkou. Zhlédněte  naše fotografické portfolio a uvidíte sami - zde.

Výhodná cena, individuální přístup i rychlost realizace projektů, jsou naši předností.

Tvorbu webových prezentací realizuje firma PIxio, jejíž zakladatelem je absolvent oboru Počítačové sítě David Roško. Cena zakázek je vždy stanovena dohodou s klientem.


WEB:             http://www.pixio.cz/

Kontakt:         reditel@ssinfotech.cz                 777 900 010


 

 

Poslední změna:
Galerie Ze života školy Rozvrh hodin Rozvrh vyučování
Přihlásit se:
Zapomenuté heslo?
PIXIO | Internetová agentura Zavřít