Microsoft Academy

MikroTik

IQRF

Cisco

ECDL

IBM

Hlavní menu

Tvorba webových stránek A - Z

Naše nabídka zahrnuje tvorbu nevšedních a originálních webových prezentací, které Vám pomohou k úspěšné propagaci Vašich produktů a služeb. Ve vodách internetu nejsme žádní nováčci a poskytujeme své služby v oblasti internetových řešení již více než 9 let.

Klademe důraz na komunikaci s klientem, který je pro nás důležitým partnerem. Snažíme se klientům nejen vyhovět, ale také poradit a pomoci prosadit se v litém konkurenčním boji. Důkazem naší profesionality je dlouhá řada spokojených zákazníků, kteří využili naše služby.

Vytváříme nejen kreativní a nápadité firemní prezentace a internetové projekty postavené na redakčním systému s vlastní správou obsahu, ale nabízíme také veškeré reklamní, grafické a fotografické služby. Samozřejmostí je pro nás tvorba logotypů, které Vás snadno dostanou do širokého povědomí klientů. Naši grafici preferují čistou a vkusnou grafiku a tvoří moderní grafické návrhy.

Tvorba internetových stránek je pro nás vždy výzvou, ať už se jedná o jednoduchou firemní prezentaci, nebo rozsáhlý internetový projekt postavený na redakčním systému na míru, díky kterému bude správa obsahu webu hračkou.

Chcete-li ve světě obchodu uspět, musíte být vždy o krok napřed před konkurencí. Využijte náš komplexní SEO servis a dejte o sobě vědět všem potencionálním klientům. Naše SEO optimalizace dostane z Vašeho webu maximum.

Na denním pořádku je pro nás rovněž tvorba fotografie a to jak pro reklamní, tak pro osobní využití. Pokud potřebujete krásné fotografie, neváhejte využít našich služeb. Naši fotografové disponují pořádným „nářadím“ a fotí profesionální zrcadlovkou. Zhlédněte  naše fotografické portfolio a uvidíte sami - zde.

Výhodná cena, individuální přístup i rychlost realizace projektů, jsou naši předností.

Tvorbu webových prezentací realizuje firma PIxio, jejíž zakladatelem je absolvent oboru Počítačové sítě David Roško. Cena zakázek je vždy stanovena dohodou s klientem.


WEB:             http://www.pixio.cz/

Kontakt:         reditel@ssinfotech.cz                 777 900 010


 

 

Poslední změna:
Přihlásit se:
Zapomenuté heslo?
PIXIO | Internetová agentura Zavřít