Microsoft AcademyMicrosoft Academy logo

MikroTikMIKROTIK logo

IQRF

IQRF logo

Adobe Illustrator logo

Adobe Photoshop logo

Adobe InDesign logo

Autodesk logo

CiscoCisco logo

ECDLECDL logo

IBMIBM logo

CINEMA logo

COREL logo

Informační servis

Nabídky pro studenty - absolventy

Podrobnosti o nabídkách a soutěžích naleznete na informační nástěnce v Bakalářích

Mimořádná pracovní nabídka pro maturanty IT

Aktuálně 27.5.2022:

Ještě než budete pokračovat ve čtení, sděluji, že se jedná o našeho bývalého absolventa, který se vypracoval až do velmi vysoké manažerské pozice ve firmě Tieto, kterou zastupuje.

Telefonicky jsme se dohodli, že skuteční zájemci o tyto IT pracovní pozice /je už tam celá řada našich úspěšných absolventů/ se ohlásí mě - ředitel školy 777 900 010, telefonicky nebo lépe mailem reditel@ssinfotech.cz do pátku 3.6. ;do 12,00 a ty pak, což je skvělé a efektivní, pan Mikoláš, prostřednictvím mě navštíví v zasedací místnosti školy v termínu, který společně dohodneme.

Pozorně čtete, přemýšlejte a případně reagujte na nabídku, která se jen tak nenaskytne!


Text mailu

Dobrý den pane řediteli,

Doufám, že nepíšu už moc pozdě. Mám dotaz, zda by bylo možné dostat kontakty, nebo se setkat s absolventy, kteří chtějí začít pracovat v IT. Vedu IT tým, který je ideální jako vstupní brána pro nováčky co hledají zkušenosti a možnosti jak se dále zlepšovat. Jinak je pak můžu nasměrovat na HR, nebo přímo další manažery.

 

U absolventů mám představu o technických znalostech. Sám jsem si tím prošel a mám v týmu už pár lidí z předešlých ročníků SŠINFOTECH, takže obavy z téhle stránky vůbec nemám. Co celkově hledám u mladých talentů je schopnost komunikovat v Angličtině (většina lidi v práci pak dělá dodatečné kurzy zdarma) a ochotu se učit. V týmu je naučíme všechno co je potřeba a po cca 1 roku si řekneme, kam by se chtěli posunout. Dělají se školení, učí se danou oblast a pak většinou po dalším roce jdou na vyšší pozice po celé firmě.

 

Bylo by něco takového možné zajistit tak, aby se tato ojedinělá nabídka dostala k co největšímu množství aktuálních absolventů /včetně těch, kteří budou případně maturovat na podzim/?

 

Děkuji,

Martin Mikoláš

Manager, Server Implementation, Cloud and Capacity

Tietoevry ConnectZpět
Poslední změna:
Přihlásit se:
Zapomenuté heslo?
PIXIO | Internetová agentura Zavřít