Microsoft AcademyMicrosoft Academy logo

MikroTikMIKROTIK logo

IQRF

IQRF logo

Adobe Illustrator logo

Adobe Photoshop logo

Adobe InDesign logo

Autodesk logo

CiscoCisco logo

ECDLECDL logo

IBMIBM logo

CINEMA logo

COREL logo

Informační servis

Stanovisko ŘŠ k vyhlášeným opatřením...čtěte více

Vážení studenti, vážení rodiče.

V souvislosti s dnešními prohlášeními a nařízeními vlády ČR, které se týkají především vyhlášeného nouzového stavu, jsem se rozhodnul krátce komentovat pouze věcnou stránku tohoto rozhodnutí a jeho dopady pro nás, tedy pro školu, organizaci a průběh výuky v následujícím měsíci. Reaguji tak na některé dnešní ojedinělé dotazy rodičů.

Hlavní důvod tohoto mého sdělení je ale skutečnost, abych předešel jakýmkoliv spekulacím, nejasnostem o podobě naší společné práce v následujícím období.

Jasně a srozumitelně sděluji, že výuka ve všech jejich podobách a formách, které vyplývají z RH a především z učebních plánů, bude nadále pokračovat standardním, plnohodnotným způsobem, bez omezení a redukcí. Případné úpravy RH mohou nastat, ale pouze takové, které by vyplývaly z běžných provozních překážek /např. nemoc učitele, předem plánovaná organizační nebo operativní změna výuky, apod..

K dnešnímu dni tj. pátek 26. 11. 2021, není žádná třída v karanténě. Minimální počet studentů je v tzv. domácí karanténě nebo izolaci. Úroveň absence studentů, vyplývající z nemoci nebo jiných důvodů /nikoli covid/, je na úrovni lehce zvýšené a odpovídající ročnímu období.

Je pochopitelné, že ztíženou situaci, která je kolem nás, i každodenní negativní mediální servis vnímáme a může se naše, řekněme raději opatrně stabilizovaná školní situace, pozměnit jakýmkoliv směrem. Pak teprve bychom na věc reagovali. Věřme ale všichni společně, že případná změna bude k lepšímu a stabilnímu prostředí.

Děkuji vám za čas, který jste tomuto sdělení věnovali. Přeji vám všem pevné zdraví a optimismus do dalších dní.

Radan Nachmilner - ŘŠZpět
Poslední změna:
Galerie Ze života školy Rozvrh hodin Rozvrh vyučování
Přihlásit se:
Zapomenuté heslo?
PIXIO | Internetová agentura Zavřít